• اسلاید شو ۰۱
  • اسلاید شو ۰۱
  • اسلاید شو ۰۲
 • اسلاید شو ۰۲
  • اسلاید شو ۰۱
  • اسلاید شو ۰۲

محصولات شرکت صنعتگران هوشمند آفاق

 • هنگام انتقال به صنعت 4.0، رابط کاربری انسان و ماشین (HMI) در کارهای بازرسی و بازرسی کارخانه ها و نیاز به دیجیتال سازی برای افزایش قابلیت اتصال به تجهیزات استفاده می شود.

 • Advantech راه حل هایی را برای شرایط سخت شبکه های هوشمند ارائه می دهد: کامپیوترهای مجاز، RTU های هوشمند مجهز به تکنولوژی IoT، سوئیچ های قابل کنترل، دروازه ها و راه حل های SCADA

 • پلت فرم های آماده برای هر راه حل های اتوماسیون پیشرفته ماشین مانند رباتیک، چشم های هوشمند کامپیوتر، مسیریابی خودکار، کنترل حرکت پیشرفته، که توسط فرایندهای صنعت 4.0 شما اجباری است.

 • بررسی ، کنترل ، فرآیند استخراج تا پالایش با تجهیزات ADVANTECH.

 • Advantech محصولات قابل اعتماد را برای حمل و نقل هوشمند ارائه می دهد که مهمترین جزء زندگی راحت در شهرهای هوشمند است..

 • ابزار دقیق

  تجهیزات مهم اندازه گیری در ابزار دقیق عبارتند از سنسور های فشار، دما، دبی سنج ها ، ارتفاع سنج ها، کنترل کننده ها، ریکوردر ها و غیره میباشند

 • کامپیوتر صنعتی

  دارای کنترل پنل دایرکت ادمین می باشد و مکان سرور ایران آسیا تک می باشد .

 • انواع سلونوئید ولو ، انگل ولو و دیگر کنترل کننده ها


    Advantech با همکاری شرکای خود مدت ها راه حل های پلت فرم قابل اعتماد را ارائه می دهد که راه را برای حمل و نقل هوشمند در شهرهای سراسر جهان فراهم می کند. با یک دهه تجربه موفق، Advantech منابع را برای طراحی و توسعه محصولات جدید طراحی شده برای صنعت حمل و نقل اختصاص داده است. ماموریت ما این است که سیستم های حمل و نقل هوشمند را فعال کنیم که به ما کمک می کند چشم انداز خود را از ایجاد و تحول فن آوری های شهر هوشمند برآورده کنیم.


 

ITA 1711 36 120180411104505

Station Self-Service Controller

کنترلر Self-Service Advantech ITA-1000 از سیستم ایستگاه سرویس خودکار پشتیبانی می کند. به عنوان یک سیستم ناهموار با ابعاد جمع و جور، مصرف انرژی کم و طراحی نازک، کنترل کننده های ما در I / O غنی با قابلیت نگهداری عالی، تخصص دارند. این کمک می کند که تجهیزات خودمراقبت به عنوان سیستم های با ثبات و به راحتی نگهداری شوند، و از دمای شدید رنج نمی برند. ویژگی های سبک وزن، جمع و جور و فوق العاده مکانیکی آن، بهترین عملکرد را در مجموعه هزینه های خودکار، تجهیزات خودپرداز و برنامه های کیوسک فراهم می کند.


ITA 2231 min20170714203712

کنترل کننده راه

سری ITA-2000 طراحی شده و به عنوان کنترل کننده های front-end طراحی شده است. با توجه به انطباق با EN 50121-4، سری ITA-2000 مناسب ترین پیشنهادات از نظر کنترل کننده های مسیر برای سیستم های مختلف از جمله کنترل ترافیک متمرکز (CTC)، کنترل قطار خودکار (ATC) و دیگران است. با انطباق EN 50121-4 و توسعه سیستم های سنگین Solid Advantech و سیستم عامل، برنامه های کاربردی در کنترل از راه دور دقیقا تحت نظارت، ارائه محیط امن تر راه آهن راه آهن.


ARK 5420 1020150216112516

Traffic Management Controller

کنترلرهای مدیریت ترافیک Advantech به طور انحصاری برای برنامه های کاربردی مدیریت ترافیک متعدد در نظارت بر جاده طراحی شده اند. Electronic Toll ITA-3000 Series ارائه محصولات محصول Advantech است که برای برنامه نظارت بر جاده ها هدف قرار می دهد. با روند شهرسازی، تعداد وسایل نقلیه در جاده افزایش می یابد که نشان دهنده نیاز به نظارت جاده ای در شهر برای نگهداری آن در 24ساعت در 7روز (24/7) است. Advantech ITA-3000 Series با ویژگی عملکرد بالا و دمای عملیاتی وسیع، آنها بهترین پیشنهادات برای سیستم های مدیریت ترافیک خواهند بود.


ITA 5831 Front left20170119172236

Rolling Stock Controller

سری ITA-5000 محصولی از Advantech است که به طور خاص برای برنامه های کاربردی حمل و نقل شامل سیستم اطلاعاتی مسافر، سیستم پخش، سیستم نظارت و غیره می پردازد. تمام سری های ITA-5000 با الزام EN 50155 بوده و اتصالات M12 را برای افزایش مقاومت در برابر ضربه و ارتعاش به کار می گیرند. سری ITA-5000 بهترین راه حل برای سیستم های سهام نورد است.

مدیریت قالب

اینترنت اشیاء صنعتی

Industrial IoT (IIoT)

اینترنت اشیاء صنعتی (IoT) ؛  هرچند این ساختار هر روز تنظیمات مختلفی را ارائه می دهد؛ برای هر "Object" IoT باید سه ویژگی کلیدی زیر مورد سوال قرار گیرد:
 • آیا اندازه گیری و بازرسی انجام می شود؟
 • چقدر هوشمند است؟
 • مهارت های اتصال چیست؟

 آرشیو "اطلاعات" جمع آوری شده توسط اشیاء در چارچوب تعامل خود با جهان خارج از طریق خدمات ابر"Cloud services" ارزیابی می شود. خدمات ابر با استفاده از اختصارات IaaS، PaaS، SaaS برای زیرساخت ها، پلت فرم ها و خدمات نرم افزاری، بسته به لایه ارائه شده است.

Advantech راه حل هایی که نیازهای صنعتی IOT را برآورده می کند با WISE-PaaS  را ارائه می دهد که یک پلت فرم سرویس جامع است که از کنسرسیوم m2com نزدیک به سطح سنسور شروع می شود.
اگر شما قصد نظارت، نظارت و بهبود تعاملات انسان و ماشین خود و افزایش بهره وری کلی خود را با این صنعت را دارید ، تماس بگیرید با مهندسین مشاور گروه مهندسی صنعتی شاکـو.
 
 
حامیان مالی
آیکن ۱
آیکن ۲
آیکن ۳
آیکن ۴
آیکن ۵
آیکن ۶
Widgetkit Popover Widget
ماژول های ارتباطی

ماژول های ارتباطی

Remote I/O
WiFi , FireWire , COM , LAN , USB , VGA , DVI
ADVANTECH
انواع کامپیوترهای صنعتی و سرور

کامپیوترهای صنعتی و سرور

weight Rackmount , Embedded , Fanless

size جهت تمام صنایع

نمایشگرهای صنعتی

نمایشگرهای صنعتی

sizeبرای محیط های باز و بسته

sizeقابلیت های خاص و ویژه

 • ماژول های ارتباطی

  ماژول های ارتباطی

  Remote I/O
  WiFi , FireWire , COM , LAN , USB , VGA , DVI
  ADVANTECH
 • انواع کامپیوترهای صنعتی و سرور

  کامپیوترهای صنعتی و سرور

  weight Rackmount , Embedded , Fanless

  size جهت تمام صنایع

 • نمایشگرهای صنعتی

  نمایشگرهای صنعتی

  sizeبرای محیط های باز و بسته

  sizeقابلیت های خاص و ویژه

نسخه ی نمایشی

logo ADVANTECH

بررسی دقیق محصولات

 

از جمله تولیدات این کمپانی بزرگ می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • معرفی سخت افزار های مناسب جهت سیستم های Firewall.
 • معرفی راه حل های صنعتی ویدئویی شامل کارت Capture، IPVideo و سیستم های دیجیتالی پرتابل، سرورهای دیجیتالی Rackmount  و  مادربردهای ویدئویی دیجیتال.
 • کامپیوتر های صنعتی با باس Compact PCI، بردها و I/O  های واسط ......

مشاهده محصولات

پیشنهادات ویژه

تجهیزات
ابزار دقیق

افزونه پیشنهاد شگفت انگیز جوملا اولین افزونه با چنین امکاناتی در دنیا می باشد و توسط گروه جومی برای اولین بار ارائه می شودماژول پیشنهاد شگفت انگیز جوملا اجازه می دهد فروش ویژه و تخفیف های خود را به صورت منحصر به فرد در سایتتان قرار دهید و مشتریانتان را ترغیب به خرید محصولات نمایید.