• اسلاید شو ۰۱
  • اسلاید شو ۰۱
  • اسلاید شو ۰۲
 • اسلاید شو ۰۲
  • اسلاید شو ۰۱
  • اسلاید شو ۰۲

محصولات شرکت صنعتگران هوشمند آفاق

 • هنگام انتقال به صنعت 4.0، رابط کاربری انسان و ماشین (HMI) در کارهای بازرسی و بازرسی کارخانه ها و نیاز به دیجیتال سازی برای افزایش قابلیت اتصال به تجهیزات استفاده می شود.

 • Advantech راه حل هایی را برای شرایط سخت شبکه های هوشمند ارائه می دهد: کامپیوترهای مجاز، RTU های هوشمند مجهز به تکنولوژی IoT، سوئیچ های قابل کنترل، دروازه ها و راه حل های SCADA

 • پلت فرم های آماده برای هر راه حل های اتوماسیون پیشرفته ماشین مانند رباتیک، چشم های هوشمند کامپیوتر، مسیریابی خودکار، کنترل حرکت پیشرفته، که توسط فرایندهای صنعت 4.0 شما اجباری است.

 • بررسی ، کنترل ، فرآیند استخراج تا پالایش با تجهیزات ADVANTECH.

 • Advantech محصولات قابل اعتماد را برای حمل و نقل هوشمند ارائه می دهد که مهمترین جزء زندگی راحت در شهرهای هوشمند است..

 • ابزار دقیق

  تجهیزات مهم اندازه گیری در ابزار دقیق عبارتند از سنسور های فشار، دما، دبی سنج ها ، ارتفاع سنج ها، کنترل کننده ها، ریکوردر ها و غیره میباشند

 • کامپیوتر صنعتی

  دارای کنترل پنل دایرکت ادمین می باشد و مکان سرور ایران آسیا تک می باشد .

 • انواع سلونوئید ولو ، انگل ولو و دیگر کنترل کننده ها

هنگام انتقال به صنعت 4.0، رابط کاربری انسان و ماشین (HMI) در کارهای بازرسی و بازرسی کارخانه ها و نیاز به دیجیتال سازی برای افزایش قابلیت اتصال به تجهیزات استفاده می شود.


    شرکت Advantech؛ کامپیوتر پنلی لمسی ، کامپیوتر پنلی صنعتی ، طیف گسترده ای از محصولات HMI (Human Machine Interface)های صنعتی را برای نیازهای اپراتوری اتوماسیون صنعتی با پنل PC  و نمایشگرها ی صنعتی ارائه می دهد. Advantech با ارائه خدمات ارزش افزوده و خدمات سفارشی سازی محصولات برای هر نیاز، راه حل های محصول استاندارد را ارائه می دهد.


 

HMA

Control Panel

سری کنترل پنل های Advantech شامل سیستم عامل های کنترل باز مبتنی بر PC می باشد که قابلیت طراحی با فن آوری بالا را دارند و می توانند با انواع وسیعی از ماشین ها در محیط های متنوع برای پشتیبانی از کارهای کنترل پیچیده ماشین و برنامه های تجسم داده، ادغام شوند. طراحی بهینه شده شامل سه شبکه Gigabit است که پروتکل های ارتباطی چندگانه فضایی را پشتیبانی می کنند، پانل جلویی IP66 که محافظت در برابر گرد و غبار و نفوذ آب است، و پشتیبانی از انعطاف پذیری iDOOR و PCIe، ساخت این سیستم ها ایده آل برای عملیات کنترل اتوماسیون صنعتی است.


HMA

Web-Browser Terminal

با استفاده از نرم افزار SCADA به سوی برنامه های مبتنی بر ابر، پایانه های مبتنی بر وب با پشتیبانی مرورگر HTML5 تبدیل به یک گزینه اقتصادی برای نظارت بر فرایند شده اند. ماژول های سری TPC-1000 Advantech می توانند به عنوان پایانه های وب خدمت کنند و با توسعه های مختلف iDOOR، از جمله پشتیبانی فیلدباس، I / O هوشمند و تکنولوژی ارتباطات، و همچنین چندین I / O و لوازم جانبی، مجهز شوند.


HMA

Industrial Thin Client

ماژول های صنعتیThin Client دارای یک طراحی جمع و جور، بدون فن و با قدرت کم است که از 4: 3 و 16: 9 نسبت تصویر روی صفحه پشتیبانی می کند و می تواند با صفحه نمایش هایی از اندازه 3.5 "تا 21.5" مجهز شود. این ماژول ها عمدتا به عنوان سیستم های اجرایی تولید (MES) یا برای نظارت بر جریان کار و تجسم روند تولید اعمال می شود. تحت روند صنعت 4.0، Thin Clinet به طور گسترده در معماری های کنترل توزیع استفاده می شوند تا امکان استفاده آسان از معماری کم حجم و مدیریت متمرکز دستگاه ها و اطلاعات فراهم شود. چنین معماری اجازه می دهد که سیستم عامل به سرعت پس از جایگزینی سخت افزار از سرور به سرویس گیرنده منتقل شود و امنیت داده ها را تضمین کند.


HMA

پانل های اپراتور

در بخش اتوماسیون، Advantech سری WebOP-2000 را با پردازنده های ARM9 RISC که در 70 تا 200 مگاهرتز طراحی شده اند، ارائه می دهد تا استانداردهای دقیق در بسته بندی، جدا سازی برچسب و توابع قرار دادن محصول روباتیک مبتنی بر حرکت را برآورده کند. 4 تا 16 مگابایت فضای فلاش و اندازه صفحه نمایش 3.5 "تا 12.1" برای نرم افزار کاربردی در دسترس هستند. محصولات را می توان در برنامه های مختلف مانند PLC، کنترل حرکت، واحد کنترل حرارتی، اینورتر و سنسور استفاده کرد. نرم افزار WebOP Designer 2.0 یک کیت توسعه نرم افزاری است که موجب صرفه جویی در وقت و زمان برای توسعه برنامه ها برای هر دستگاه در کارخانه می شود. سری WebOP-2000 و WebOP Designer 2.0 شامل نسبت عملکرد و قیمت بالا به پانل اپراتور سنتی، سیستم های HMI + مینی SCADA و بخش های ارتباطی ارتباطات است.


HMA

Domain Focused HMI

علاوه بر محصولات استاندارد، Advantech سیستم های متمرکز بر دامنه با ویژگی های قابل تنظیم را برای رفع نیازهای خاص بازارهای مختلف عمودی فراهم می کند. HMI های متمرکز با دامنه محفوظ Advantech با استاندارد و گواهینامه های ATEX Class 1 Division 2 / EN 50155 برای عملیات در محیط های شدید معمول لوکوموتیو، مواد غذایی و نوشیدنی، نفت و گاز و صنایع تولید ابزارهای ماشین آلات، به اندازه کافی قوی هستند. اطمینان از انعطاف پذیری و سازگاری سیستم، نگرانی عمده برای Advantech در طراحی محصولات HMI متمرکز بر دامنه است.


HMA

مانیتورهای صنعتی

Advantech تولید مانیتورهای صفحه تخت صنعتی (FPM) با صفحه نمایش چند منظوره و با کیفیت بالا را نشان می دهد. ویژگی های متمایز سری FPM عبارتند از استفاده از ماژول LCD های پانل صنعتی که دارای روشنایی بیشتری و عمر طولانی تر از مانیتور های تجاری هستند و باعث می شود که آنها در محیط های سبک تر استفاده شوند. محصولات FPM برای شرایط محیط کارخانه طراحی شده و دارای درجه حرارت بالا، لرزش، گرد و غبار و مقاومت به خاک می باشند. طبقه بالا NEMA و IP از نمای داخلی این محصولات را می توان در محیط های گرد و خاک و مرطوب مورد استفاده قرار داد. 6 "، 12 seçenek، 15 da، 17" و 19 "گزینه های روی صفحه نمایش مختلف در دسترس هستند.

مدیریت قالب

اینترنت اشیاء صنعتی

Industrial IoT (IIoT)

اینترنت اشیاء صنعتی (IoT) ؛  هرچند این ساختار هر روز تنظیمات مختلفی را ارائه می دهد؛ برای هر "Object" IoT باید سه ویژگی کلیدی زیر مورد سوال قرار گیرد:
 • آیا اندازه گیری و بازرسی انجام می شود؟
 • چقدر هوشمند است؟
 • مهارت های اتصال چیست؟

 آرشیو "اطلاعات" جمع آوری شده توسط اشیاء در چارچوب تعامل خود با جهان خارج از طریق خدمات ابر"Cloud services" ارزیابی می شود. خدمات ابر با استفاده از اختصارات IaaS، PaaS، SaaS برای زیرساخت ها، پلت فرم ها و خدمات نرم افزاری، بسته به لایه ارائه شده است.

Advantech راه حل هایی که نیازهای صنعتی IOT را برآورده می کند با WISE-PaaS  را ارائه می دهد که یک پلت فرم سرویس جامع است که از کنسرسیوم m2com نزدیک به سطح سنسور شروع می شود.
اگر شما قصد نظارت، نظارت و بهبود تعاملات انسان و ماشین خود و افزایش بهره وری کلی خود را با این صنعت را دارید ، تماس بگیرید با مهندسین مشاور گروه مهندسی صنعتی شاکـو.
 
 
حامیان مالی
آیکن ۱
آیکن ۲
آیکن ۳
آیکن ۴
آیکن ۵
آیکن ۶
Widgetkit Popover Widget
ماژول های ارتباطی

ماژول های ارتباطی

Remote I/O
WiFi , FireWire , COM , LAN , USB , VGA , DVI
ADVANTECH
انواع کامپیوترهای صنعتی و سرور

کامپیوترهای صنعتی و سرور

weight Rackmount , Embedded , Fanless

size جهت تمام صنایع

نمایشگرهای صنعتی

نمایشگرهای صنعتی

sizeبرای محیط های باز و بسته

sizeقابلیت های خاص و ویژه

 • ماژول های ارتباطی

  ماژول های ارتباطی

  Remote I/O
  WiFi , FireWire , COM , LAN , USB , VGA , DVI
  ADVANTECH
 • انواع کامپیوترهای صنعتی و سرور

  کامپیوترهای صنعتی و سرور

  weight Rackmount , Embedded , Fanless

  size جهت تمام صنایع

 • نمایشگرهای صنعتی

  نمایشگرهای صنعتی

  sizeبرای محیط های باز و بسته

  sizeقابلیت های خاص و ویژه

نسخه ی نمایشی

logo ADVANTECH

بررسی دقیق محصولات

 

از جمله تولیدات این کمپانی بزرگ می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • معرفی سخت افزار های مناسب جهت سیستم های Firewall.
 • معرفی راه حل های صنعتی ویدئویی شامل کارت Capture، IPVideo و سیستم های دیجیتالی پرتابل، سرورهای دیجیتالی Rackmount  و  مادربردهای ویدئویی دیجیتال.
 • کامپیوتر های صنعتی با باس Compact PCI، بردها و I/O  های واسط ......

مشاهده محصولات

پیشنهادات ویژه

تجهیزات
ابزار دقیق

افزونه پیشنهاد شگفت انگیز جوملا اولین افزونه با چنین امکاناتی در دنیا می باشد و توسط گروه جومی برای اولین بار ارائه می شودماژول پیشنهاد شگفت انگیز جوملا اجازه می دهد فروش ویژه و تخفیف های خود را به صورت منحصر به فرد در سایتتان قرار دهید و مشتریانتان را ترغیب به خرید محصولات نمایید.