کامپیوتر صنعتی

(قابل نصب در رک )Rackmount

(قابل نصب در رک )Rackmount

سری های محفظه Rackmount طیف گسترده ای از کامپیوترهای rackmount را از 1U تا 6U ارائه می دهد. سرور rackmount برای برنامه های مبتنی بر اسلات و پشتیبانی از سیستم رایانه ای rackmount ساخته شده است.

ادامه مطلب

Desktop/Wallmount

Desktop/Wallmount

Desktop / Wallmount از سری های IPC است که ATX ، میکرو ATX ، مادربرد مینی ITX را در نرم افزارهای حساس و خاص جهت پشتیبانی و انجام ماموریت در فضاهای غیر منطبق با استاندارد طراحی شده است. شاسی های IPC همچنین شاسی تعبیه شده کم حجم را تحقق می بخشند

ادامه مطلب

Embedded Computers

Embedded Computers

برای پاسخگویی به نیازهای دوران صنعت 4.0 ، Advantech طیف کاملی از جعبه اتوماسیون اتوماسیون تعبیه شده را که قادر به محاسبات غیر متمرکز (edge) است ، ارائه می دهد و باعث شکاف بین IT و OT می شود. سری UNO به عنوان دروازه IoT انعطاف پذیر عمل می کند و هر سری در سه اندازه قرار می گیرد: کف دست ، کوچک و معمولی. با طراحی قوی ، آنها شامل چندین راه حل گسترش و روش نصب همه کاره برای برآوردن نیازهای برنامه های مختلف هستند. سری UNO-1000/3000 برای تهیه راه آهن ، محوطه و نصب کتاب در کابینت کنترل ایده آل است در حالی که سری UNO-2000 یک مدل همه کاره برای محیط های ایستاده است. علاوه بر این ، همه محصولات جدید UNO از Advantech iDoor Technology پشتیبانی می کنند که به مشتریان انعطاف پذیری لازم را برای پیکربندی انواع مختلف I / O می دهد ، شامل ارتباطات بی سیم ، I / O و زمینه های محیطی و محیطی صنعتی و مبتنی بر برنامه های مختلف.

ادامه مطلب

 

ابزار دقیق

انواع سنسورهای حرارتی

انواع سنسورهای حرارتی

انواع ترنسمیتر

انواع ترنسمیتر

انواع شیر برقی

انواع شیر برقی